A może zostanę pisarzem...

W ramach projektu badawczego ,,Drzewo” wzięliśmy udział w zajęciach o dzięciołach- lekarzach drzew. Postanowiliśmy napisać o nich książkę. Pierwsze opowiadanie już mamy, ilustracje również. 
Teraz czas na kolejne…