Jak co roku, doskonale bawiliśmy się na balu przebierańców. Każdy wybrał sobie wymarzony strój i zabrał ze sobą dobry humor. Przy wesołej muzyce było wiele ciekawych układów tanecznych solo, w parach i w kółeczkach. Były również konkursy. Bawiliśmy się wspaniale.
Cookies
Obsługujemy pliki cookies. Jeśli uważasz, że to jest ok, po prostu kliknij "Akceptuj wszystko". Możesz też wybrać, jakie chcesz ciasteczka, klikając "Ustawienia".