Biedronki zwiedzają przedszkole

W drugim tygodniu września Biedroneczki wyruszyły zwiedzać przedszkole. Nasze starsze przedszkolaki bardzo chętnie oprowadzały młodszych kolegów po przedszkolnych salach i korytarzach. Dzieci dokładnie zwiedziły szatnie i salę widowiskową, zobaczyły również gdzie panie kucharki przygotowują dla nich przepyszne obrazki. Byliśmy również u naszych sąsiadów – „Misiów”. W czasie zwiedzania czekała na nas również wspinaczka po schodach na pierwsze piętro. Tam mogliśmy pooglądać książki w przedszkolnej bibliotece oraz zajrzeć do sal „Wiewiórek”, „Lisków” i „Sów”. Na zakończenie naszej wycieczki udaliśmy się do sali sensorycznej gdzie miło spędziliśmy czas na zabawach z wykorzystaniem przyrządów sensorycznych oraz Magicznego Dywanu.