Bingo
Uwielbiamy grać w bingo obrazkowe. Każdy ma swoją planszę i „zakrywki”, a pani Magda ma obrazki, które mamy na planszach. Na początku pani pokazuje i mówi co jest na obrazku, później tylko mówi jaki obrazek, a potem tylko pokazuje.Kto ma ten obrazek to go zakrywa.
Kto zakryje wszystkie swoje obrazki mówi bingo. Trzeba się bardzo skupić, żeby się udało.
