,,Dumny jak paw" - spotkanie z Brawojką z Wyspy Dumy

Ponownie zawędrowaliśmy do Krainy Emocji. Tym razem odwiedziliśmy Brawojkę na Wyspie Dumy. Poznaliśmy historię Zosi i jej przedszkolnej grupy, w której odbywał się Festiwal Talentów. Śpiew, taniec, żonglerka, akrobatyka, taniec to tylko wybrane talenty, z których możemy czuć dumę. W zabawie ruchowej ,,Jestem dumny z …” prezentowaliśmy swoje wyjątkowe umiejętności, z których możemy być bardzo dumni. Za mini występ każdy został nagrodzony brawami. Poznaliśmy znaczenie powiedzenia ,,Dumny jak paw” i wspólnymi siłami wykonaliśmy pracę plastyczną.  Folię aluminiową pomalowaliśmy kolorowymi flamastrami, a następnie spryskaliśmy ją wodą.  Wycięte szablony piór odbijaliśmy na folii. Osiągnęliśmy niezwykły efekt barwnego pawiego ogona. Pani powiedziała, że mamy wiele muzycznych talentów. Wzmacnialiśmy je poznając nowe zabawy muzyczno- ruchowe. Na zakończenie spotkania z Brawojką uzupełniliśmy kartę naszej projektowej książeczki oraz plakat grupowy. 
Czekamy na kolejną podróż do Krainy Czuciaków. Ciekawe z kim spotkamy niebawem…