Dzielnicowy Konkurs Plastyczny ,,Dbamy o czysty świat, choć mamy mało lat"
Nasze przedszkolaki wzięły udział w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym ,,Dbamy o czysty świat , choć mamy mało lat”, którego organizatorem było Przedszkole nr 300 w Warszawie. Tematem tegorocznej edycji konkursu były ,,Warszawskie zwierzęta”. Gratulujemy Larze z grupy Misiów i Zosi z grupy Wiewiórek pięknych prac.
