DZIEŃ BABCI I DZIADKA

„BABCIU, DZIADKU, COŚ WAM DAM.
JEDNO SERCE, KTÓRE MAM.
A W TYM SERCU RÓŻY KWIAT
BABCIU, DZIADKU, ŻYJ STO LAT!”
 

Dzień Babci i Dzień Dziadka, to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełen radosnych uśmiechów i wzruszeń. W życiu każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie.

27 stycznia dzieci gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości przygotowanej z okazji Ich święta. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały ukochanych gości. Bacie i dziadkowie z uwagą i niemałym wzruszeniem podziwiali występy swoich wnucząt. Wiele radości sprawiła wszystkim wspólna zabawa przy muzyce.

Na zakończenie dzieci przygotowały niespodziankę, własnoręcznie wykonany prezent.

To był niesamowity dzień, pełen uśmiechu i radości 😉