Dzień Dziecka

1 czerwca to wyjątkowy dzień, w którym dzieci na całym świecie obchodzą swoje święto – Dzień Dziecka. W tym dniu na naszych przedszkolaków czekała niespodzianka – VIII Przedszkolna Olimpiada Sportowa. Olimpiada rozpoczęła się od życzeń skierowanych przez Panią Dyrektor do dzieci, prezentacji grup przedszkolnych i wspólnego odśpiewania hymnu przedszkola. Po tej części rozpoczęły się zawody sportowe. Wszystkie dzieci mogły sprawdzić się w następujących konkurencjach: bieg między pachołkami, turlanie piłki, rzut woreczkiem do celu, przekazywanie piłki na czas, wyścig
z szarfą i zabawy z kolorową chustą animacyjną. Po zliczeniu punktów okazało się, że pierwsze miejsce zajęły  grupy: Misie, Biedronki, Wiewiórki, Liski i Sowy. Zwycięzcy otrzymali nagrody – dyplomy i medale wręczane przez Panią Dyrektor. To nie był koniec niespodzianek. W salach czekały na dzieci drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszystkim Dzieciom z okazji Ich święta życzymy radosnych dni, pełnych uśmiechów i zabawy, wspaniałych przyjaciół i spełniania marzeń !