Dzień Dziecka

W czwartek 1 czerwca świętowaliśmy w naszym przedszkolu wyjatkowy dzień- Dzień Dziecka. Czekało na nas wiele atrakcji, a główną z nich była IX Olimpiada Sportowa. Po śniadaniu zebraliśmy się wszyscy na sali widowiskowej, gdzie miało miejsce rozpoczęcie sportowych zmagań. Zaśpiewaliśmy hymn przedszkolny i wzięliśmy udział w sportowej defiladzie. Po niej nastał czas na konkurencje sportowe. Razem z nami brały w nich udział Misie i Wiewiórki. Zadania były przeróżne! Bieg slalomem między pachołkami, turlanie piłki, bieg z balonem w parach, zabawy z chustą animacyjną oraz przekładanie szarfy. Bardzo nam się podobało!!! 
Gdy starszaki zakończyły swoje sportowe zmagania, spotkaliśmy się przed przedszkolem na uroczystym wręczeniu przez Panią Dyrektor medali.
A po powrocie do sali czekała na nas jeszcze owocowa uczta, którą przygotowały panie kucharki.
Było bardzo pysznie 🙂