DZIEŃ DZIECKA

W czwartek 1 czerwca świętowaliśmy w naszym przedszkolu wyjątkowy dzień- Dzień Dziecka. Czekało na nas wiele atrakcji, a główną z nich była IX Olimpiada Sportowa. Po śniadaniu zebraliśmy się wszyscy na sali widowiskowej, gdzie miało miejsce rozpoczęcie sportowych zmagań. Zaśpiewaliśmy hymn przedszkolny i wzięliśmy udział w sportowej defiladzie. Po niej nastał czas na konkurencje sportowe. Razem z nami brały w nich udział Biedronki i Wiewiórki. Zadania były przeróżne! Bieg slalomem między pachołkami, turlanie piłki, bieg z balonem w parach, zabawy z chustą animacyjną oraz przekładanie szarfy. Bardzo nam się podobało!!! 

Gdy starszaki zakończyły swoje sportowe zmagania, spotkaliśmy się przed przedszkolem na uroczystym wręczeniu przez Panią Dyrektor medali.

A po powrocie do sali czekała na nas owocowa uczta, którą przygotowały panie kucharki oraz wesołe baloniki od naszych pań.

Było bardzo pysznie i wesoło.