Dzień Dziecka w naszym Przedszkolu uczciliśmy XII Olimpiadą Sportową.
Po wspólnym odśpiewaniu przedszkolnego hymnu, wesołym korowodzie oraz życzeniach od Pani Dyrektor, przystąpiliśmy do sportowych konkurencji. Był slalom między pachołkami, rzut woreczkiem do celu, turlanie piłki, przeciąganie liny, zabawy z piłką i chustą.
Każdy otrzymał pamiątkowy medal. Naszym Przedszkolakom życzymy dużo radości i uśmiechu każdego dnia!
