Festiwal MamTO! - Młodzi Artyści Mokotowa

Bierzemy udział w Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa, który został ogłoszony przez Młodzieżowy Dom Kultury na Mokotowie. W konkursie recytatorskim reprezentuje nas Piotruś z wierszem ,,Entliczek-pentliczek”. W konkursie plastycznym pt. ,,Co jadam w moim przedszkolu” udział bierze Sara, a list o Mokotowie napisała Zuzia. 
 
Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.