Festiwal MamTO! - Młodzi Artyści Mokotowa
Bierzemy udział w Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa, który został ogłoszony przez Młodzieżowy Dom Kultury na Mokotowie. W konkursie recytatorskim reprezentuje nas Piotruś z wierszem ,,Entliczek-pentliczek”. W konkursie plastycznym pt. ,,Co jadam w moim przedszkolu” udział bierze Sara, a list o Mokotowie napisała Zuzia.
Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.
