Festiwal Talentów

21 września, w naszym przedszkolu, odbył się I Festiwal Talentów, w ramach realizacji programu ,,Książka moim przyjacielem”.
Przed zebraną publicznością, chętne przedszkolaki dały pokaz swoich umiejętności.
Mamy nadzieję,  że za rok wszystkie dzieci zaprezentują swój talent.
W ramach Festiwalu została również zorganizowana wystawa prac i działań dzieci: udział w konkursach,  olimpiadach… pokaz talentów, kreatywne popołudnie.

Podczas festiwalu, odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu literacko-plastycznego ,,Ty, Ja i Nasz Piękny Świat”.
Warunkiem udziału w konkursie było napisanie przez rodziców wiersza,  bajki, opowiadania wychowawczego, przekazujacego świat pozytywnych wartości. Zadaniem dzieci było zilustrowanie utworu.
Do konkursu zgłoszono 9 prac.
W konkursie wzięli udział:
* Pani Iwona Wilmowska i Ewa,
* Pani Anna Marzec, Zosia, Janek oraz Natalia
* Pani Lidia Winogrodzka i Nina,
* Pani Monika Maćkiewicz i Michalinka,
* Pani Milena Kasprzak i Oliwia Boczula,
* Pan Michał Sienkiewicz i Ania,
* Pani Justyna Kuropatwa i Jagoda,
* Pan Piotr Grabowski i Róża,
* Pani Hanna Kuciak i Tosia.
Jury zachwycone wysokim poziomem oraz inwencją twórczą,  postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom I miejsce!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Wszystkie prace przyjmą formę książeczki, która znajdować się będzie w naszej przedszkolnej biblioteczce.
Mamy nadzieję,  że autorzy prac dadzą się  zaprosić do grup, żeby osobiście przeczytać swoje opowiadanie, wiersz.