Festiwal Talentów

Za nami IV Festiwal Talentów. 
To wyjątkowy czas, w którym mogliśmy zaprezentować nasze zainteresowania, talenty i hobby. Festiwalowy tydzień rozpoczęliśmy od wystawy prac plastycznych naszych wychowanków, galerii zdjęć prezentujących nasze sukcesy w konkursach. We wtorek przedszkole odwiedzili nasi rodzice, którzy również chcieli podzielić się z nami swoim hobby. Oglądaliśmy teatrzyk ,,Rzepka” w wykonaniu rodziców dzieci z grupy ,,Wiewiórki”, mini koncert gry na puzonie, pokaz tańca ze sztuką walki –  capoeira. Na specjalnych stoiskach można było podziwiać:  umiejętność tworzenia na szydełku, szkicowania, zdalnie sterowane samochody, drony, wykrywacze metalu, grę w szachy . W środę odbył się seans filmowy, w czasie którego mogliśmy oglądać nasze talenty i zainteresowania . W czasie Pikniku Rodzinnego podziwialiśmy grupę naszych tańczących przedszkolaków. W piątek, na zakończenie naszego Festiwalu Talentów, odbyła się prezentacja ,,Przedszkolaki przedszkolakom”. Każda grupa mogła zaprezentować przed innymi tańce, wierszyki, piosenki i ciekawe zabawy. 
Było wesoło!