FINAŁ II Międzyprzedszkolnego Konkursu Technicznego ,,Mój wynalazek"

W czwartek 15 lutego w naszym przedszkolu odbył się Finał II Międzyprzedszkolnego Konkursu Technicznego „Mój wynalazek”, w czasie którego nastąpiło uroczyste rozdanie nagród. Konkurs został zorganizowany z okazji Dnia Nauki Polskiej, a patronat honorowy nad nim objęli Prezes Urzędu Patentowego RP oraz Burmistrz Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

W tematykę konkursu wprowadził nas występ naszych najstarszych przedszkolaków z grupy „Sowy”, które zaprezentowały wiersz oraz piosenkę o wynalazkach.

Finał konkursu swoją obecnością zaszczycili: Pani Joanna Kupka zastępca Dyrektora Departamentu Innowacyjności i Komunikacji Urzędu Patentowego RP, Pan Krzysztof Skolimowski zastępca Burmistrza Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, Dyrektorki mokotowskich przedszkoli oraz Dzieci i ich Rodziny biorące udział w konkursie.

Członkowie jury konkursu mieli bardzo trudne zadanie, gdyż przygotowane przez Uczestników wynalazki zaskoczyły Ich kreatywnością, pomysłowością oraz funkcjonalnością. Jury  postanowiło docenić i nagrodzić wszystkie zgłoszone prace, przyznając nagrody główne i specjalne.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom konkursu!

Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami za rok.

 

W załączeniu protokół z wynikami konkursu.

Plik do pobrania w formacie PDF w polskiej wersji językowej.