Finał IV Międzyprzedszkolnego Rodzinnego Konkursu Kolęd

Finał IV Międzyprzedszkolnego Rodzinnego Konkursu Kolęd miał miejsce 24 stycznia 2019 r.

w sali Młodzieżowego Domu Kultury, przy ul. Odyńca na Mokotowie.

Podczas części oficjalnej, pan Rafał Miastowski Burmistrz Dzielnicy Mokotów, pani Violetta Pulwarska – Z-ca Naczelnika

oraz pan Marek Masłowski – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, uroczyście wręczyli dyplomy i nagrody laureatom konkursu.

Po występie laureatów konkursu, kadra z naszego przedszkola, przebrana w stroje aniołów, przygotowała dla wszystkich zebranych

niespodziankę w postaci pastorałki pt.: „Uciekali, uciekali”, wykonanej w języku polskim i migowym.

Tradycyjnie, po części oficjalnej, rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie. Na koniec zaprosiliśmy wszystkich finalistów i gości na poczęstunek.

Slide Heading
I am slide content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Click Here