Finał V Międzyprzedszkolnego Rodzinnego Konkursu Kolęd

Finał V Międzyprzedszkolnego Rodzinnego Konkursu Kolęd,  zorganizowanego pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy Rafała Miastowskiego, miał miejsce 16 stycznia 2020r. w sali Młodzieżowego Domu Kultury, przy ul. Odyńca na Mokotowie.

Podczas części oficjalnej, pan Rafał Miastowski – Burmistrz Dzielnicy Mokotów, pan Krzysztof Skolimowski – z-ca burmistrza oraz pan Marek Masłowski – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, uroczyście wręczyli dyplomy i nagrody laureatom konkursu.

Po występie gościnnym rodziny państwa Villette, kadra z naszego przedszkola, przebrana w stroje kolędników, wspólnie z dziećmi, przygotowała dla wszystkich zebranych niespodziankę w postaci pastorałki pt.: „Hej kolęda, kolęda”.

Tradycyjnie po części oficjalnej, rozpoczęliśmy występ laureatów I i II miejsca oraz wspólne kolędowanie. Na koniec zaprosiliśmy wszystkich finalistów i gości na poczęstunek.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła ciepła, rodzinna atmosfera pełna radości i serdeczności.

Wyniki V Międzyprzedszkolnego Rodzinnego Konkursu Kolęd:

Uczestnicy konkursu zaprezentowali wiele umiejętności i talentów  muzyczno – wokalnych i aktorskich. W związku z tym Jury postanowiło przyznać:

I miejsce:

• Rodzina p.Troć (Przedszkole nr 344), Wiązanka góralska
  • Rodzina p. Ilieva-Cygan (Przedszkole nr 139), kolęda „Gore gwiazda Jezusowi”
  • Rodzina p. Kowalewskich (Przedszkole nr 139), kolęda „Dzisiaj w Betlejem”

II miejsce:

• Rodzina p. Białek (Przedszkole nr 330 „Pod Modrzewiem”),  „Dyna, dyna”
  • Rodzina p. Jurczak (Przedszkole nr 305), pastorałka „Był pastuszek bosy”
  • Rodzina p. Iwonin (Przedszkole nr 67), „Przybieżeli do Betlejem”

III miejsce:

• Rodzina p. Piechna (Przedszkole nr 189 „Na Wierzbnie”), kolęda „ Dzisiaj w Betlejem”