Gimnastyka to podstawa

Poniedziałki i czwartki to w naszej grupie dni zajęć gimnastycznych. Na sali sensorycznej wykonujemy ćwiczenia, które pozwalają nam dbać o prawidłową postawę ciała, rozwijają zwinność, gibkość, szybkość, wytrzymałość oraz koordynację ruchową. 
Tuż przed Wielkanocą, czwartkowa gimnastyka przeniosła się do naszej sali, gdzie na torze przeszkód pracowaliśmy nad naszą równowagą.