Grupa II „Wiewiórki”

Aktualności

grupa Wiewiórki

My „Wiewiórki” jesteśmy grupą mieszaną, złożoną z 3-, 4- i 5-latków. Pochodzimy z różnych rodzin, ale czujemy się jak rodzeństwo, tylko trochę bardziej liczne. Zatem, na co dzień doświadczamy, jak sobie nawzajem pomagać, jak osiągać sukcesy, wynikające z wiary we własne możliwości, bez względu na wiek. Doświadczamy też, co to znaczy być np. wyrozumiałym, cierpliwym, empatycznym, koleżeńskim.

Zdążyliśmy się już poznać, polubić i poczuć się bezpiecznie. Chętnie bawimy się i uczestniczymy we wszystkich możliwych aktywnościach.

Mamy tu, ze względu na naszą różnorodność, bardziej zindywidualizowane nauczanie. Cieszymy się wspólnie z sukcesu każdego. Zrobimy wszystko, aby potencjał każdego rozwinąć możliwie maksymalnie, zgodnie z indywidualnymi zainteresowaniami.

Nasze dążenia, to nie tylko zabawa i nauka, ale też, a może przede wszystkim, uśmiech i miłe słowo, którym dzielimy się każdego dnia. A wszystko po to, żeby nam ze sobą było dobrze.