I i III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Fotograficznym
Kolejne sukcesy w grupie LISKÓW!
Aurelia zajęła I miejsce, zaś Wiktoria III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Fotograficznym „Magiczne Miejsca Mokotowa”.
Wielkie brawa dla dziewczynek i rodziców!
Gratulujemy!
Cookies
Obsługujemy pliki cookies. Jeśli uważasz, że to jest ok, po prostu kliknij "Akceptuj wszystko". Możesz też wybrać, jakie chcesz ciasteczka, klikając "Ustawienia".