I i III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Fotograficznym

Kolejne sukcesy w grupie LISKÓW!
 
Aurelia zajęła I miejsce, zaś Wiktoria III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Fotograficznym „Magiczne Miejsca Mokotowa”.
 
Wielkie brawa dla dziewczynek i rodziców!
Gratulujemy!