I i III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Fotograficznym

Hura!
Hura!
 
Kolejne sukcesy w naszej grupie!
 
Aurelia zajęła I miejsce, zaś Wiktoria III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Fotograficznym „Magiczne Miejsca Mokotowa”.
 
Wielkie brawa dla dziewczynek i rodziców!
Gratulujemy!