I Międzyprzedszkolny Konkurs Techniczny ,,Mój wynalazek"

W środę 8 lutego w naszym przedszkolu odbył się Finał I Międzyprzedszkolnego Konkursu Technicznego „Mój wynalazek”, w czasie którego nastąpiło uroczyste rozdanie nagród. Konkurs został zorganizowany z okazji Dnia Nauki Polskiej, a patronat honorowym nad nim objęli Prezes Urzędu Patentowego RP oraz Burmistrz Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.
W tematykę konkursu wprowadził nas  występ naszych najstarszych przedszkolaków z grupy „Sowy”, które zaprezentowały wyjątkowy wiersz o Mikołaju Koperniku oraz piosenkę o wynalazkach.
Finał konkursu swoją obecnością zaszczycili: Pan Piotr Zakrzewski- Zastępca Prezesa Urzędu  Patentowego RP, Pan Krzysztof Skolimowski- Zastępca Burmistrza Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, Dyrektorki mokotowskich przedszkoli oraz Dzieci i ich Rodziny biorące udział w konkursie.
Członkowie jury konkursu mieli bardzo trudne zadanie, gdyż przygotowane przez Uczestników wynalazki zaskoczyły Ich kreatywnością, pomysłowością oraz funkcjonalnością. Jury  postanowiło docenić i nagrodzić wszystkie zgłoszone prace, przyznając nagrody główne i specjalne.
Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom konkursu! Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami za rok.
W załączeniu protokół z wynikami konkursu.

Plik do pobrania w formacie PDF w polskiej wersji językowej.