I miejsce na Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa MAM TO! 2026
Kolejne sukcesy w grupie LISKÓW!
Marysia i Ola zajęły I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym „Co jadam w moim przedszkolu” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Mokotów” w ramach Festiwalu Młodych Artystów Mokotowa MAM to! 2026.
Nikoś zajął III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Mokotów” w ramach Festiwalu Młodych Artystów Mokotowa MAM to! 2026.
Wielkie brawa!
Gratulujemy!
