I miejsce w Festiwalu Muzycznym

HURA! HURA! HURA!
Kolejny ogromny sukces w naszej grupie!
 

Przedstawiany radosne chwile naszej grupy Liski związane ze zdobyciem pierwszego miejsca w festiwalu muzycznym przedszkolaków „Muzyki słuchamy i pięknie do niej gramy”. Zdjęcia pokazują dumę, emocje i wspólną radość z muzycznego sukcesu. 🎶🏆

 
Ogromne gratulacje i brawa!!