II etap IV Międzyprzedszkolnego Rodzinnego Konkursu Kolęd

W dniach 14– 15 stycznia 2019 r. w Przedszkolu nr 330 Pod Modrzewiem odbyły się przesłuchania uczestników  II etapu IV Międzyprzedszkolnego Rodzinnego Konkursu Kolęd.

Do konkursu zgłosiło się 15 rodzin z 12 mokotowskich przedszkoli, wytypowanych podczas I etapu konkursu przez zgłoszone placówki.

Niestety,  z powodu choroby, nie wszyscy mogli wystąpić i zaprezentować swoje zdolności artystyczne.

Ostatecznie, w konkursie wzięło udział 13 rodzin z 10 mokotowskich przedszkoli. Każda rodzina prezentowała wybraną przez siebie kolędę lub pastorałkę.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła ciepła, rodzinna atmosfera, pełna radości i serdeczności.

Wykonane utwory oceniało  Jury w składzie:

·        przewodnicząca – pani Anna Rumińska –dyrektor Przedszkola nr 317 „Smykolandia”(autorka wielu piosenek dla dzieci)

·        Tatiana Shulgina  (nauczycielka rytmiki, pracownik Młodzieżowego Domu Kultury dzielnicy Mokotów)

·        Eliza Stawicka (nauczycielka rytmiki, pracownik Młodzieżowego Domu Kultury dzielnicy Mokotów)

·        Agnieszka  Skrętowska (pedagog)

Spośród uczestników II etapu Jury wyłoniło laureatów.

24.01.2018. godz. 17.30 w Młodzieżowym Domu Kultury ul. Odyńca 57 nastąpi ogłoszenie wyników, rozdanie nagród, koncert  laureatów oraz wspólne kolędowanie.