II miejsce w Dzielnicowym Konkursie plastycznym „Wiosna w Zielonych Okularach”

HURA! HURA!
 
Kolejny sukces w naszej grupie!!!
 
Konstancja zajęła II miejsce w Dzielnicowym Konkursie plastyczno-przyrodniczym „Wiosna w Zielonych Okularach” – „Symfonia kolorów, czyli… Przyroda Kreatywnie”.
 
Gratulujemy ogromnego sukcesu!
 
Wielkie brawa dla Konstancji!