II miejsce w Dzielnicowym Konkursie plastycznym „Wiosna w Zielonych Okularach”
HURA! HURA!
Kolejny sukces w naszej grupie!!!
Konstancja zajęła II miejsce w Dzielnicowym Konkursie plastyczno-przyrodniczym „Wiosna w Zielonych Okularach” – „Symfonia kolorów, czyli… Przyroda Kreatywnie”.
Gratulujemy ogromnego sukcesu!
Wielkie brawa dla Konstancji!
