II miejsce w konkursie plastycznym ,,Syrenka- najpiękniejsza warszawianka"
Hip, hip HURA!!!
Kolejny sukces w naszej grupie. Tym razem fanfary i głośne oklaski zabrzmiały dla Sary, która zajęła II miejsce w konkursie plastycznym pt.,, Syrenka- najpiękniejsza warszawianka”.
Gratulujemy!
Cookies
Obsługujemy pliki cookies. Jeśli uważasz, że to jest ok, po prostu kliknij "Akceptuj wszystko". Możesz też wybrać, jakie chcesz ciasteczka, klikając "Ustawienia".