II miejsce w Konkursie Plastycznym ,,Wiosna za oknem..."

Hip, hip, hura! 
 
Praca Kuby zajęła II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym ,,Wiosna za oknem. Wyczaruj ją z origami”. 
 
Wielkie brawa!