II miejsce w Konkursie Plastycznym ,,Wiosna za oknem..."
Praca Kuby z grupy ,,Wiewiórek” zajęła II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym pt. ,,Wiosna za oknem. Wyczaruj ją z origami”. Konkurs organizowany był przez Przedszkole nr 69 w Warszawie.
Wielkie brawa!
Cookies
Obsługujemy pliki cookies. Jeśli uważasz, że to jest ok, po prostu kliknij "Akceptuj wszystko". Możesz też wybrać, jakie chcesz ciasteczka, klikając "Ustawienia".