II miejsce w Konkursie Plastycznym ,,Wiosna za oknem..."

Praca Kuby z grupy ,,Wiewiórek” zajęła II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym pt. ,,Wiosna za oknem. Wyczaruj ją z origami”. Konkurs organizowany był przez Przedszkole nr 69 w Warszawie. 
 
Wielkie brawa!