III Przedszkolny Festiwal Talentów

W dniach 30.05-03.06 w naszym przedszkolu został zorganizowany III Przedszkolny Festiwal Talentów. To niezwykły czas kiedy każdy z nas mógł pochwalić się przed społecznością przedszkolną – dziećmi, rodzicami, paniami – swoimi pasjami i talentami. Na specjalnie przygotowanych wystawach mogliśmy podziwiać zdjęcia prezentujące nasze talenty konstruktorskie, sukcesy osiągnięte w różnorodnych konkursach. Naszą salę widowiskową zdobiła również galeria prac plastycznych naszych przedszkolaków, gdzie każdy mógł odnaleźć swoją wyjątkową pracę. Trzeciego dnia Festiwalu – w ramach obchodów Dnia Dziecka – została zorganizowana Olimpiada Sportowa, w czasie której każdy mógł pochwalić się swoim sportowym talentem. Nie zabrakło również specjalnego pokazu filmu, na którym mogliśmy podziwiać pasje
 i talenty dzieci realizowane po przedszkolu. Zwieńczeniem Festiwalu były występy artystyczne każdej grupy na wyjątkowej uroczystości 45-lecia naszego Przedszkola.