Konkurs plastyczny "Moja wymarzona książka"

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do udziału w konkursie plastycznym „Moja wymarzona książka”

•    Dziecko projektuje okładkę, rodzic opisuje w kilku zdaniach treść książeczki.
•    Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej:  dzieci wykonują projekt okładki książki, o jakiej marzą. Może być to książka już istniejąca, znana, np. ulubiona bajka albo taka, która jeszcze nie istnieje – wymyślona przez dziecko. Wymarzoną książką może być baśń, zbiór wierszy, powieść, jak również encyklopedia czy książka popularnonaukowa, np. o kosmosie, dinozaurach, roślinach, a nawet książka kucharska. Wybór należy do dziecka.
•    Strona tytułowa powinna zawierać: Tytuł, imię i nazwisko oraz wiek autora (dziecka)
•    Praca może być wykonana dowolną techniką (bez materiałów sypkich) w formie płaskiej w formacie A4.
•    Prace należy dostarczyć do przedszkola do 29.01.2021r.
•    Dla  uczestników konkursu przewidziane są dyplomy i nagrody.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie:)
Koordynatorki konkursu: p. Beatka i p. Asia