Konkurs recytatorski - konkurs wewnętrzny

W konkursie z naszej grupy wzięło udział dwoje dzieci: Stefania (I miejsce) i Julia (II miejsce). Stefania będzie reprezentować nasze Przedszkole na dalszych eliminacjach międzyprzedszkolnych