KONKURS TECHNICZNY "MÓJ WYNALAZEK"

Serdecznie zapraszamy Dzieci i Rodziców do wzięcia udziału w Międzyprzedszkolnym Konkursie Technicznym „Mój wynalazek” zorganizowanym z okazji Dnia Nauki Polskiej. Konkurs zorganizowany pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy oraz Prezesa Urzędu Patentowego RP. 

Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 330 „Pod Modrzewiem”. 

Koordynatorki konkursu: Beata Kostrupska, Magdalena Zabłotna, Agata Maciejewska, Joanna Marzec 

Zadaniem konkursowym jest wykonanie przez dziecko (z pomocą rodzica) wymyślonego przez siebie wynalazku z surowców wtórnych, pudeł, pudełek, rolek po papierze, ścinków materiału, włóczki, itp.  

Forma pracy: przestrzenna. Technika wykonania: dowolna.  

 Do wykonanej pracy konkursowej należy przymocować:  

1.Metryczkę (załącznik nr 1) wypełnioną drukowanymi literami zawierającą informacje:  

imię i nazwisko autora pracy konkursowej; wiek dziecka; imię i nazwisko opiekuna, z którym została wykonana praca, pokrewieństwo (mama, tata, dziadek…); pełną nazwę przedszkola (numer, adres, telefon oraz e-mail przedszkola); kreatywny opis zawierający nazwę wynalazku, wskazówki użytkowania/działania oraz jego funkcje. 

  1. Oświadczenia (załącznik nr 2)podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych wyrażających zgodę na udział i upublicznienie wizerunku, należy dostarczyć wraz z pracą. 

Prace konkursowe należy dostarczać do nauczycielek grupy od 23 stycznia do 25 stycznia 2023r.  

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wystawa prac odbędzie się 01.02.2023r.

Laureaci I miejsc wezmą udział w kolejnym etapie konkursu.
II etap konkursu (dzielnicowy): prace dzieci z mokotowskich przedszkoli przyjmujemy do 27 stycznia 2023 r. Finał konkursu 8 lutego o godzinie 17:00 w siedzibie Przedszkola nr 330 „Pod Modrzewiem”.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączonym regulaminie konkursu. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Liczymy na pomysłowość i kreatywność. Życzymy miłego i owocnego spędzenia czasu z dziećmi podczas tworzenia pracy. Plik do pobrania w formacie PDF w polskiej wersji językowej.