W kwietniu nasze przedszkolaki uczestniczyły w kolejnym muzycznym spotkaniu z cyklu „Koncert Pod Modrzewiem „. Tym razem, wspólnie z Panią Olgą, dzieci przeniosły się w świat muzyki poważnej, słuchając fragmentów symfonicznej bajki pt. „Piotruś i wilk op.67”.
Cookies
Obsługujemy pliki cookies. Jeśli uważasz, że to jest ok, po prostu kliknij "Akceptuj wszystko". Możesz też wybrać, jakie chcesz ciasteczka, klikając "Ustawienia".