Międzynarodowy Dzień Kropki

W  czwartek 15 września świętowaliśmy w naszej grupie Międzynarodowy Dzień Kropki. To wyjątkowe święto kreatywności, odwagi i twórczej zabawy. Biedronki poznały  dziewczynkę o imieniu Vashti, która dzięki jednej małej kropce odkryła w sobie wyjątkowy talent.  Wysłuchana historia stała się początkiem rozmowy o naszych talentach, których  mamy bardzo dużo. Dzieci wzięły również udział w „Kropkowej gimnastyce” wykonując ciekawe ćwiczenia gimnastyczne. Stworzyliśmy także „Kropkowe obrazy” –  za pomocą farb odbijanych na patyczkach i pomponach. Każdy z nas zaprojektował również kropkowe stroje przyklejając na swoich ubrankach kolorowe kropki. W naszej biblioteczce w sali znalazły się również książki z kropkowymi zabawami. To był wyjątkowy, kolorowy, twórczy i  kropkowy dzień.