MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

W czwartek 15 września świętowaliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. 15 września świętowaliśmy w naszej grupie Międzynarodowy Dzień Kropki. To wyjątkowe święto kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Poznaliśmy dziewczynkę o imieniu Vashti, która dzięki jednej małej kropce odkryła w sobie wyjątkowy talent.  Wysłuchana historia stała się początkiem rozmowy o naszych talentach. Dzieci wzięły udział w wielu kropkowanych zabawach. Stworzyliśmy także „Kropkowe obrazy” – za pomocą kolorowych kółek. To był wyjątkowy, kolorowy, twórczy i kropkowy dzień.wyjątkowy dzień kreatywności, odwagi i zabawy. Dzieci, uczniowie
i nauczyciele na całym świecie organizują tego dnia wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię  i wspólnie się bawić. Tak było również i u nas. Przez cały dzień każda grupa działała twórczo, rozmawiała o swoich talentach, uczyła się je dostrzegać i wzmacniać. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia w zakładach poszczególnych oddziałów.