Nagroda w wiosennym konkursie plastycznym

Wielkie brawa dla Denisa, którego praca została doceniona II miejscem w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym pt. ,,Wiosna w zielonych okularach”. 
 
Gratulacje 🙂