Nagrody w wiosennym konkursie plastycznym
Wielkie brawa dla naszych przedszkolaków: Weroniki, Konstancji i Denisa, którzy w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym pt. ,,Wiosna w zielonych okularach” zajęli II miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Konkurs organizowany był przez Przedszkole nr 244 ,,Niegocińskie Skrzaty”.
Gratulacje 🙂
