To była prawdziwa gratka dla naszych małych zoologów i przyrodników. Do przedszkola przyjechały prawdziwe węże. Poza dużą dawką wiedzy i ciekawostek o życiu tych gadów, każdy chętny przedszkolak mógł ich dotknąć i pogłaskać. To było bardzo ekscytujące spotkanie!
Cookies
Obsługujemy pliki cookies. Jeśli uważasz, że to jest ok, po prostu kliknij "Akceptuj wszystko". Możesz też wybrać, jakie chcesz ciasteczka, klikając "Ustawienia".