Pasowanie na Przedszkolaka

Wtorek 11 października był wyjątkowym dniem dla wszystkich Biedroneczek.  Tego dnia odbyła się  w  naszej grupie uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Rozpoczęła się ona od krótkiego programu artystycznego. Nie zabrakło wierszyków i piosenek, wspólnych zabaw muzyczno-ruchowych oraz tańców w kole i w parach.  Po występach nastąpił akt pasowania. Pani Dyrektor, poprzez położenie olbrzymiej kredki na ramieniu każdego dziecka, mianowała wszystkie dzieci przedszkolakami.  Na Biedronki czekały również niespodzianki – dyplomy, medale, biedronkowe balony i przejście przez kolorową bramę. Było to ogromne przeżycie dla wszystkich dzieci. Gratulujemy Biedroneczkom wspaniałego występu i witamy w gronie przedszkolaków !!!