PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

7 października, odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.

To pierwsze tak ważne wydarzenie dla dzieci z grupy Misie. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której nasze kochane maluszki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

Po występie nastąpił akt pasowania, czyli symboliczne położenie olbrzymiej kredki na ramieniu każdego dziecka oraz przejście przez magiczną, balonową bramę uśmiechu. Pasowania na Przedszkolaka dokonała Pani Dyrektor. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i medal. Na zakończenie na dzieci czekała niespodzianka – misiowe balony.

Było to wielkie i niezapomniane przeżycie dla wszystkich dzieci.

Gratulujemy naszym kochanym, dzielnym przedszkolakom 😉