Pierniczki
Nasza grupa dołączyła do przedszkolnej akcji pieczenia i dekorowania pierniczków dla podopiecznych Hospicjum Onkologicznego Św. Krzysztofa na Ursynowie. Podeszliśmy do tego zadania z dużym zaangażowaniem. Panie kucharki przygotowały dla nas ciasto, my je rozwałkowaliśmy i wycinaliśmy wybrane kształty: choinki, bałwanki, renifery, aniołki, dzwoneczki, prezenty…
W kolejnym dniu zabraliśmy się za dekorowanie ciasteczek. Lubimy takie zadania! Pisakami, lukrem i posypką nadaliśmy ciasteczkom świątecznych kolorów 
.

.Mamy nadzieję, że nasze wypieki ucieszą podopiecznych Hospicjum.
