Wszyscy z wielkim zapałem ozdabialismy pierniczki upieczone w przedszkolu. Wyglądały i pachniały tak pysznie, że musieliśmy troszeczkę spróbować . Pierniki zostały dostarczone do Hospicjum Onkologucznego św. Krzysztofa na Ursynowie i sprawiły wielką radość chorym.
Cookies
Obsługujemy pliki cookies. Jeśli uważasz, że to jest ok, po prostu kliknij "Akceptuj wszystko". Możesz też wybrać, jakie chcesz ciasteczka, klikając "Ustawienia".