Pierniczki dla podopiecznych Hospicjum Św. Krzysztofa

Ach… Nie ma świąteczny przygotowań bez pieczenia, ozdabiania i podjadania pierniczków. Upieczone wspólnie z najbliższymi ciasteczka przynieśliśmy do przedszkola. Z ogromnym zapałem dekorowaliśmy nasze wypieki lukrem, posypką i cukrowymi pisakami. Część udekorowanych pierniczków została przekazana do Hospicjum Św. Krzysztofa. Ciasteczka zawisną na  choinkach i będą cieszyć oczy podopiecznych hospicjum. 
Oczywiście, jak na prawdziwych cukierników przystało,każdy z nas musiał spróbować choćby jednego małego pierniczka. Wyglądały i smakowały rewelacyjnie 🙂 
Serdecznie dziękujemy Rodzicom: Julii B., Wandy, Kornelki, Poli, Zosi F., Zosi B., Marcelinki, Dawida, Lary, Alinki, Stasia, Kuby P., Filipa, Huberta, Kuby T. i Wojtusia za upieczenie pierniczków !!!