Rodzice czytają dzieciom
W piątkowy poranek naszą grupę odwiedziła mama Huberta. Pani Małgosia przyniosła ze sobą trzy książeczki, które wybrała wspólnie z naszym kolegą. Słuchaliśmy historii o piknikowych przygodach Jadzi Pętelki. Wspólnie z Fenkiem zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, gdy trudno nam usiedzieć w miejscu. A siostrzenicy Kaczora Donalda pokazali nam jak miło jest współpracować ze sobą, pomagać sobie nawzajem i dzielić się z innymi.
Dziękujemy Pani Małgosi za czytelnicze odwiedziny. Zapraszamy do nas ponownie.
Zachęcamy wszystkich rodziców do włączenia się w akcję ,,Rodzice czytają dzieciom”.
