,,Rodzice czytają dzieciom''- odwiedziny mamy Eli

Nasze przedszkole odwiedziła mama Eli, która przeczytała ulubioną książkę naszej koleżanki „ Ja i moja siostra Klara”. Książka ta jest pełna humoru.  To opowieść młodszego brata o nim i jego starszej siostrze Klarze, która ma mnóstwo nie zawsze grzecznych pomysłów, ale prawie zawsze uchodzi jej to na sucho. Odwrotnie niż jemu. A jej pomysły bywają naprawdę niezwykłe. Bo czy nie jest zaskakujące podzielenie jamnika na pół? . Sprawdzenie, czy tort dla cioć nie jest przypadkiem zepsuty na zewnątrz i w środku, wydaje się wręcz oczywistą propozycją, podobnie jak obcięcie włosów bratu (za sowitą zapłatę z góry) czy karmienie złotych rybek cioci – parówkami…

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Monice za czytelnicze spotkanie. Mamy nadzieję na kolejne odwiedziny.
Zapraszamy wszystkich Rodziców do czytania dzieciom.