"RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM" w ramach programu "Książka moim przyjacielem"

W poniedziałek naszą grupę odwiedził tata Adasia, aby poczytać dzieciom. 
Zarówno dzieci, jak i dorośli lubią bajki, które można opowiadać na wiele sposobów. Pan Krzysztof zaproponował powrót do krainy bajek z kliszy – bajki z rzutnika. Przedszkolaki przeniosły się w czasie do lat dzieciństwa swoich dziadków. Dzieci mogły zapoznać się z działaniem rzutnika oraz bajkami na kliszy, które czytał Pan Krzysztof. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem oglądały wyświetlane ilustracje do bajek: „Jaś i Małgosia”, „Pinokio”…
Dla dorosłych to cudowna podróż w czasie, a dla dzieci – zupełna nowość.
Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi za tak niezwykłe czytelnicze spotkanie. 
Mamy nadzieję na ponowne odwiedziny:)
 
Zapraszamy kolejnych rodziców do czytania dzieciom w przedszkolu:)