Sadzimy cebulki żonkili w ramach akcji ,,Pola Nadziei "
Nasze przedszkole przystąpiło do akcji „Pola Nadziei”. My Biedroneczki również wzięliśmy udział w tym wydarzeniu. Na specjalnie wydzielonej grządce posadziliśmy cebulki żonkili, które są symbolem akcji. Czekamy teraz do wiosny aż zakwitną.
Cookies
Obsługujemy pliki cookies. Jeśli uważasz, że to jest ok, po prostu kliknij "Akceptuj wszystko". Możesz też wybrać, jakie chcesz ciasteczka, klikając "Ustawienia".