Światowy Dzień Wody

Woda jest niezbędna do życia. 
Ważne jest, aby korzystać z niej mądrze i oszczędnie. Dbać, aby zawsze była czysta i nigdy nam jej nie zabrakło. W Światowym Dniu Wody rozmawialiśmy o wykorzystywaniu wody przez człowieka. Poznaliśmy obieg wody w przyrodzie na podstawie wiersza i ilustracji, pracy z ozobotami. 
Tworzyliśmy plastelinowe kropelki wody, pamiętając o tym, że woda to nasz wspólny bezcenny skarb.