Teatrzyk "Kwitnąca wiśnia"

7 maja 2026r. nasze przedszkole odwiedził Teatr „Warszawski Koliberek” z przedstawieniem
pt. „Kwitnąca wiśnia”. Dzieci wraz z Samurajem i Kwitnącym Drzewem szukały największego skarbu świata. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów, podziwiały piękne stroje, a także miały okazję aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu.